Will Smith rikthehet në tapetin e kuq pas incidentit në Oscars

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Will Smith është rikthyer në tapetin e kuq pas incidentit në Oscars. Ai u shfaq bashkë me familjen e tij për premierën e filmit  “Emancipation”. Kjo është hera e parë që familja e aktorit është parë së bashku në tapetin e kuq që nga momenti famëkeq i Oscars, kur Will  goditi mikpritësin Rock pasi ai bëri një  shaka për kokën e Pinkett Smith. Smith e quajti shpërthimin e tij “të papranueshëm” dhe “të turpshëm” në një falje publike pas incidentit. Ai dha dorëheqjen nga Akademia, gjithashtu u përjashtua nga të gjitha eventet e planifikuara për 10 vitet e ardhshme. Megjithatë, Will mund të jetë ende i pranishëm në evente të tjera të sezonit të çmimeve si : Golden Globes dhe Screen Actors Guild Awards. “Emancipation” do të shfaqet premierë në Apple TV+ më 9 dhjetor.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL