Twenty One Pilots kanë ndarë një version surprizë live-streaming të albumit të tyre të ri “Scaled And Icy”

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Twenty One Pilots ndajnë versionin surprizë live streaming të albumit të ri “Scaled And Icy”. Në maj, dyshja Columbus, Tyler Joseph dhe Josh Dun mbajtën koncertin e tyre të parë virtual nga Qendra Schottenstein në Columbus Ohio, gjatë së cilës ata performuan një numër hitesh të mëparshëm, si dhe disa nga LP-ja e tyre e fundit.

Sot dyshja kanë befasuar fansat me një edicion dixhital luksoz të “Scaled And Icy” duke përfshirë performanca të papublikuara më parë nga eventi livestream.

Përveç listës origjinale të këngëve dhe versioneve të reja të drejtpërdrejta të këngëve si “Choker”, “Shy Away”, “Jumpsuit” dhe më shumë, versioni i ri i albumit përfshin gjithashtu “Level Of Concern”, kënga e pavarur e vitit 2020 që kishte mbetur jashtë, “Scaled And Icy”.

Twenty One Pilots kanë njoftuar gjithashtu detaje për zhvillimin e një turneu në Amerikën e Veriut për vitin 2022.

“The Icy Tour 2022” do të nisë më 18 gusht në St. Paul, Minesota, me ndalesa të planifikuara në Nju Jork, Toronto, Nashville dhe Anaheim, ndër të tjera. Turneu do të përfundojë me një performancë në Climate Pledge Arena në Seattle më 24 shtator.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL