Post Malone bëhet baba për herë të parë.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Këngëtari i njohur Post Malone, emri i vërtetë i të cilit është Austin Post, mësohet se do të bëhet baba për herë të parë. Lajmin e gëzueshëm e konfirmoi ai vetë në një deklaratë për mediat ku ndër të tjera shtoi: Jam i emocionuar për këtë kapitull të ardhshëm në jetën time. Unë jam më i lumturi që mund të kem qenë ndonjëherë në jetê. Është koha të kujdesem për trupin tim, familjen dhe miqtë e mi dhe të shpërndajmë sa më shumë dashuri çdo ditë.”

Gjatë deklaratës së tij ai nuk ndau asnjë detaj tjetër rreth partneres së tij por mediat zbuluan se ajo është një figurë jo publike ndaj dhe Post Malone po e mban sa më larg vëmendjes se mediave lidhjen e tij. Gjithashtu çifti organizuan edhe nje festë baby-shower fundjavën e kaluar ne Kaliforni ku zbuluan gjininë e foshnjës, të cilën ende nuk e kanë ndarë me mediat.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL