Pas Rastit Tronditës, Sia I Del Në Mbrojtje FKA Twigs Dhe Akuzon Aktorin: ‘Ai Është I Sëmurë’

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Pak ditë më parë, këngëtarja FKA twigs paditi ish-partnerin e saj, aktorin Shia LaBeouf për abuzim fizik dhe emocional ndaj saj si dhe për transmetim me dashje të një sëmundjeje seksualisht të transmetueshme.

Çifti kanë qenë në një lidhje që prej mesit të 2018-ës deri në qershor të 2019-ës.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL