Pas 6 Vitesh, Martesa E Kim Dhe Kanye Merr Fund. Dalin Detajet E Para

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Historia e dashurisë së Kim Kardashian dhe Kanye West po përballet me një tronditje të madhe.

Pas gjashtë vjetësh të martuar dhe më shumë se tetë vjet së bashku, Kim dhe Kanye kanë vendosur të ndjekin rrugë të ndryshme. Kim, megjithatë, nuk ka bërë ende një kërkesë për divorc.

Çifti, i cili e bëri marrëdhënien e tyre publike në prill të 2012-s, kanë katër fëmijë së bashku, North, 7 vjeçe, Saint, 5, Chicago, 2 dhe Psalm, 20 muajsh.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL