Megan Thee Stallion dhe Miles Teller, prezantues në “SNL”.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Së fundmi janë zbuluar prezantuesit e rinj të ‘SNL’. NBC njoftoi më 20 shtator se sezoni i ri do të nisë më 1 tetor me Miles Teller që do të jetë moderator i këtij sezoni. Teller-ir do t’i bashkohet Kendrick Lamar si i ftuar muzikor. Në episodin tjetër më i

8 tetor, do të jetë gjithashtu prezantues për herë të parë aktori Brendan Gleeson.

Ndërkohë, Megan Thee Stallion do të marrë pjesë më 15 tetor. Reperja ka performuar në emision si e ftuar muzikore  më parë, por tashmë do të paraqitet si prezantuese.

Në sezonin e ri do të ketë gjithashtu ndryshime në kast. Sipas mediave do të jenë 4 anëtarë të rinj, përfshirë këtu: Marcello Hernandez, Molly Kearney, Michael Longfellow dhe Devon Walker. Ky lajm vjen pasi anëtarët e vjetër Kate McKinnon, Aidy Bryant, Pete Davidson dhe Kyle Mooney u larguan nga shfaqja në maj, dhe në fillim të këtij muaji, u zbulua se Alex Moffat, Melissa Villaseñor dhe Aristotle Athari nuk do të ktheheshin për sezonin 48.

Premiera e Saturday Night Live do të jetë në datën 1 tetor.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL