Kylie Jenner zbulon emrin e djalit të saj të porsalindur.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Në një postim në llogarinë e saj në instagram këtë të premte Kylie Jenner thjesht shkroi “Wolf Webster” me një emoji zemre në një sfond të zi. Ajo njoftoi lindjen e tij përmes Instagramit më 6 shkurt me një foto bardh e zi dhe mbishkrimin e thjeshtë “2/22/22”. Zgjedhja e mprehtë e emrit të prindërve ndjek precedentin Kardashian-Jenner të zgjedhjes së emrave unikë, menjëherë në modë: fëmijët e Kim Kardashian dhe Kanye West quhen North, Chicago, Saint dhe Psalm; Vajza e Khloé me Tristan Thompson shkon nga True; dhe motra e madhe e Wolf është quajtur Stormi.

Njoftimi i emrit të foshnjes se Kylie mund të jetë një surprizë për ata që pranuan një teori të caktuar në TikTok, ku u spekulua se emri i yllit të Keeping Up With Kardashian dhe djalit të Scott do të kishte lidhje me kohën kur ai lindi, festën e Shën Valentinit. Në rrjet pritej që fëmija i tyre të quhej “Valentine”.

Disa njerëz gjithashtu spekuluan se për shkak të ditëlindjes së tij, emri i djalit të vogël do të ishte Angel, një referencë për “numrat e engjëjve”, që në numerologji është një seri numrash të përsëritur.

Një tjetër gjë në lidhje me ditëlindjen e Wolf që fansat e vunë re, është fakti që ai ka lindur vetëm një ditë pas motrës së madhe Stormi, e cila bëri që vajza e vogël të bëhej objekt i disa memeve qesharake. “Stormi Webster duke e kuptuar se do të ketë një festë të përbashkët ditëlindjeje për pjesën tjetër të jetës së saj tani që fëmija i ri i Kylie Jener dhe Travis Scott lindi më 2 shkurt, një ditë pas ditëlindjes së Stormit më 1 shkurt,” shkruanin fansat në Twitter.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL