Johnny Depp njofton se është duke punuar në një album të ri së bashku me Jeff Beck.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Një ditë pasi Johnny Depp iu dhanë 10.4 milionë dollarë dëmshpërblim në gjyqin me Amber Heard, aktori mori asnjë ditë pauze nga e gjithë ato ngjarje por iu rikthye projekteve të tij . Projekti i tij i rradhës do të jetë një album për të cilin po bashkëpunon me Jeff Beck. Lajmin e ndau Jeff Beck me fansat gjatë një shfaqjeje me Depp në skenë më 2 qershor në Gateshead, Angli.

Ndër të tjera si shtoi:“E takova këtë djalë pesë vjet më parë dhe që atëherë nuk kemi pushuar së qeshuri. Në fakt kemi bërë një album. Nuk e di si ndodhi. Do të dalë në korrik.”

Data zyrtare e publikimit nuk është zbuluar ende, megjithatë fansat presin që këngët e reja nga dyshja e artistëve të publikohen sa më shpejt këtë verë.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL