Jennifer Lopez ndan detaje nga dasma e saj me Ben Affleck.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Jennifer Lopez ka konfirmuar martesën e saj me Ben Affleck.  Ajo ndau me të gjithë ndjekësit e saj detaje nga dasma. Ne u martuam. Dashuria është e bukur. Dashuria është e sjellshme. Dhe rezulton se dashuria është e durueshme. Njëzet vjet durim”, filloi aktorja e “Marry Me” teksa tregonte mbi dasmën e saj. “Mbrëmë ne fluturuam për në Vegas, qëndruam në radhë për një licencë me katër çifte të tjera, të gjithë duke bërë të njëjtin udhëtim në kryeqytetin e dasmave të botës.

Lopez shtoi se ajo kishte veshur “një fustan nga një film i vjetër” ndërsa ata shkëmbyen betimet dhe “i dhanë njëri-tjetrit unazat që do të mbajnë për pjesën tjetër të jetës”.

 

JLo ka publikuar gjithashtu edhe një sërë fotosh ku përfshihen momente nga dasma, veshjet e tyre apo dhe foto të fëmijëve.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL