Gigi Hadid prezanton linjën e saj të veshjeve.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Gigi Hadid së shpejti mund të kalojë nga modelimi i rrobave në dizajnimin e tyre.
Modelja amerikane me origjinë palestinezo-holandeze ka prezantuar, Guest in Residence, në Instagram. Të enjten e kaluar ajo postoi një seri fotografish në lidhje me lançimin, duke përfshirë copa pëlhure, grumbuj trikotazhesh dhe një dizajn komod me kapuç.

“Kam punuar për diçka”, ka shkruar ajo në mbishkrim në postimin e saj. “Me dashuri, @guestinresidence.”
Ajo gjithashtu përditësoi biografinë e saj në Instagram duke përshkruar veten si themeluese dhe drejtore kreative në Guest in Residence.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL