Doja Cat papritur thotë se ndihet e zhgënjyer nga industria muzikore.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Doja Cat thotë se ndihet e presionuar në industrinë e muzikës: “Po i bëj të gjitha këto gjëra që nuk dua t’i bëj”. Këngëtarja Doja Cat ka treguar se nuk është e kënaqur me mënyrën se si industria e muzikës e ka bërë të ndihet. Gjatë një Live në Instagram përmes The Neighborhood Talk, këngëtarja 26-vjeçare tha se ndjehet sikur ka bërë gjëra që në fakt nuk i dëshironte.

Albumi i ri i këngëtares “Planet Her (Deluxe)” përmban bashkëpunime me disa prej artistëve më të mirë si The Weeknd, Ariana Grande, SZA dhe Gunna.

Doja Cat gjithashtu fitoi një çmim për Artisten më të mirë R&B Femër në Billboard Music Awards këtë vit.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL