Chris Brown ka konfirmuar se është bërë baba për herë të tretë me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Chris Brown dhe modelja e njohur Diamond filluan të frekuentoheshin me njëri-tjetrin rreth tre vjet më parë, por kurrë nuk e kanë deklaruar veten publikisht si një çift. Në media prej muajsh qarkulluan lajme për një shtatzani të mundshme të modeles pasi fansat dyshuan fillimisht se modelja Diamond Brown ishte shtatzënë në muajin dhjetor dhe spekulimet u shtuan më tej kur ajo lindi një vajzë të quajtur Lovely Symphani Brown më 7 janar të këtij viti.

Diamond ka postuar edhe herë të tjera foto me të bijën, mirëpo ripostimi i njërës prej tyre nga Chris-it shënon herën e parë që këngëtari pranon publikisht atësinë e fëmijës. Ai e zbuloi lajmin me një foto të adhurueshme në “Instagram” duke festuar 3-mujorshin e fëmijës. Diamond ndau të njëjtën foto në “Instagram”-in e saj ku shkruante:

“Të dhashë jetën, por në të vërtetë, ti më dhe jetë mua. GËZUAR 3 mujorin e vogla ime!”

Këngëtari Chris Brown ka  gjithashtu edhe dy fëmijë të tjerë, vajzën Royalty 7-vjeçare me Nia Guzman dhe djalin 2-vjeçar Aeko Catori me ish partneren e tij Ammika Harris.

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL