Britney Spears po rikthehet me muzikë të re!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Britney Spears pati një vit jashtëzakonisht të vështirë, por ajo është gati të rikthehet. Të mërkurën këngëtarja dëshmoi se zëri i saj është më i fortë se kurrë në një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram. Deri më tani ajo nuk ka dhënë më detaje të reja, por duket se po ecën përpara me rikthimin e saj. Që kur fitoi lirinë nga kujdestaria e saj 13-vjeçare, Spears ka përdorur mediat sociale si një mjet për shprehjen e vetvetes. Duke kaluar mes postimit të videove të kërcimit, publikimit të veshjeve dhe fotove të jetës së saj në shtëpi, këngëtarja më në fund është në gjendje të jetë sa më vetvetja si në internet ashtu edhe jashtë saj. Edhe pse ne mund të presim të dëgjojmë muzikë të re në të ardhmen, ne mund të shohim Spears të kthehet në ekranin e madh fillimisht. Në nëntor ajo njoftoi se kishte përfunduar xhirimet e një filmi të quajtur “The Idol”. Disa fansa dyshojnë se është i njëjti projekt për të cilin The Weeknd po punon për HBO, megjithëse kjo nuk është konfirmuar. Ndërkohë, Spears po shkruan gjithashtu një libër të ri për një fantazmë që kthehet në jetë pasi ka kaluar tre vjet në harresë.

Me kaq shumë projekte në punë, ajo me siguri do të bëjë një rikthim triumfues dhe pas një pauze shumë të gjatë, të gjithë jemi të emocionuar ta shohim atë.

 

  • https://cp1.sednastream.com/proxy/radiosol/stream
  • Radio SOL